درباره ما

درباره ما

فروشگاه ریش تراش آنلاین زیر مجموعه فروشگاه بزرگ Braun-موسوی میباشد که بیش از 40 سال سابقه  ( تاسیس 1348 )  در امر فروش تجهیزات آرایشی- بهداشتی دارد که در این زمینه اولین نماینده رسمی برند Braunآلمان در ایران میباشد که خاص بودن مشتریان این فروشگاه نشانگر سابقه طولانی و حسن اعتماد مشتریان به این فروشگاه بوده که تنوع انواع لوازم بهداشتی و آرایشی در این مجموعه که به بیش از 600 قلم کالا میرسد نشانگر تلاش این گروه جهت رضایتمندی و جوابگویی به تمام نیاز های مشتریان خود میباشد .

این فروشگاه در راستای ارتقاء خدمات دهی به مشتریان خود و باتوجه به همگام سازی تنوع فروش با تکنولوژی روز ، سایت ریش تراش آنلاین را تاسیس و پس از آن با ارائه بهترین خدمات و مناسب ترین قیمت و با ارائه بهترین کالاهای روز دنیا با اصالت اصلی کالا ، به خدمات دهی به مشتریان عزیز خود اقدام مینماید .

از سیاست های اصلی این مجموعه ارائه کالای اصل با تضمین میباشد که باتوجه به امور رقابتی که در امر فروش اینترنتی میبایست در نظر گرفت  ، کالاهای ارائه شده در سایت ریش تراش آنلاین با قیمتی پایین تر از فروشگاه Braunموسوی ارائه میشود .

سایت ریش تراش آنلاین همیشه در پی ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود میباشد که در این امر همیشه از نظر مشتریان خود بهره گرفته است .

منتظر نظرات شما هستیم .