چه زمانی از پایه شستشوی ریش تراش خود استفاده کنیم ؟

http://www.rishtarash.com/

چه زمانی از پایه شستشوی ریش تراش خود استفاده کنیم ؟

برخی از مدل های ریش تراش شامل ابزاری به نام Cleaning stand یا همان پایه شستشو هستند . این دستگاه در واقع کمکی است برای استفاده کننده در جهت نظافت ریش تراش خود و البته نگهداری بهتر آن .

این ابزار بدون در نظر گرفتن برند و مدل دستگاه شامل ماده ای مصرفی به نام کارتریج شستشو است . این ماده مصرفی در دستگاه ها  و برندهای مختلف تولید کننده دستگاه های ریش تراش دارای ماندگاری متفاوت و میانگین ماندگاری 6-7 ماه میباشد . در برخی دستگاه ها این مواد مصرفی به صورت مایع آماده استفاده ، در برخی بصورت مایع غلیظ حلال در آب و در برخی بصورت کارتیج های فیلتر دار آماده استفاده میباشد .

باتوجه به دستگاه های تولید شده توسط شرکت براون در حال حاضر تمامی دستگاه های شرکت براون از یک نوع مایع شستشو به نام CCR استفاده میکند و قابل استفاده برای تمامی پایه شستشو های ریش تراش های براون میباشد .

برای دستگاه های پاناسونیک نیز چند نوع کارتریج وجود دارد مانند نمونه های زیر :

حال باتوجه باید توجه داشت که چه زمانی از این کارتریج و ابزار شسشتو استفاده نماییم !

تقریبا در تمامی برند ها ، وظیفه پایه شستشو ، نظافت و روغنکاری دستگاه ریش تراش میباشد . برای این منظور میبایست قبل از استفاده از دستگاه شستشو ، اول دستگاه ریش تراش خود را عاری از مو کرده و سپس دستگاه خود را داخل پایه شستشو قرار دهید . این کار را بعد از هر دو هفته استفاده و یا بعد از هر 8 بار استفاده از دستگاه ریش تراش انجام دهید . لازم نیست که حتما بعد از هر بار استفاده از ریش تراش ، دستگاه را داخل پایه شستشو قرار دهید .

در بیشتر کارتریج های شوینده از مواد فرّار استفاده میشود. برای جلوگیری از تبخیر مواد داخل کارتریج ( در برندهای براون و فیلیپس ) بعد از استفاده از پایه شستشو ، حتما کارتریج را از دستگاه شستشو خارج و درب آن را ببندید .

  1. کریم نژاد گفته:
    ۱۳۹۵/۶/۲۸ 9:40 AM

    با سلام، از کجا میتونم گیر بیارم؟

  2. ریش تراش آنلاین گفته:
    ۱۳۹۵/۷/۱۴ 3:54 PM

    پاسخ ( کریم نژاد) : با سلام و تشکر از پیام شما . دوست عزیز . شما میتوانید کالای مورد نیاز خود را از همین سایت و ازطریق لینک زیر خریداری نمایید . http://rishtarash.com/Product/braun-ccr3

دیدگاه خود را بنویسید

: (الزامی)
: (الزامی)
:
ارسال