ریش تراش های سری " 9 " در براون

http://www.rishtarash.com/

ریش تراش های سری " 9 " در براون

کمپانی براون یکی از قدیمی ترین برند های فعال در امر دستگاه های آرایشی- بهداشتی الکترونیکی است . این کمپانی نیز اخیرا دستگاه ریش تراش ( شیور ) خود را با تکنولوژی جدید ارائه داده است با نام " سری 9 "

این دستگاه ها در ابتدا با 5 مدل اصلی 9030 ، 9040 ، 9050 ، 9090
و 9095 ارائه شده بود که در ادامه چندین مدل دیگر نیز به این مدل های اصلی اضافه شد .

اساس تمامی دستگاه ها یعنی موتور و اجزای تیغ و شبکه در تمامی مدل ها یکسان است . و مدل ها در قابلیت ها و آپشن های مختلف با هم تفاوت دارند . بعنوان مثال دستگاه 9030 پایه شستشو ندارد . دستگاه 9040 قابلیت اصلاح با فوم ریش تراشی را دارد . مدل 9050 پایه شستشو دارد . دستگاه 9090 ضد آب ولی قابلیت اصلاح بصورت خشک و تر را ندارد و در نهایت دستگاه 9095 که ضد آب و قابلیت اصلاح بصورت خشک و تر را داراست .

در ادامه ...

در سری 7 از ریش تراش براون ، سیستم پالسونیک یکی از مزیت های اصلی این دستگاه ها بود و کیفیت اصلاح را تا حد بسیار زیادی بالا میبرد . عملکرد این ویژگی به این صورت بود که با ایجاد حرکت ویبره ای در فرکانس بالا و انتقال آن به سطح دستگاه ، موهای صورت را برای اصلاح آماده و حین اصلاح نیز اصلاح نرم و با کیفیتی را بهمراه داشت . حال در دستگاه های سری 9 براون این ویژگی تقویت شده و بصورت جدیدی عرضه شده است .

40.000 برش مقطعی در دقیقه

یعنی در هر دقیقه این ریش تراش میتواند 40.000 مقطع برش ایجاد کند که در نوع خود اصلاح فوق العاده ای خواهد بود . در ادامه ی این تغیرات در دستگاه های سری 9 ، میتوان به تیغه ی چهارمی در این دستگاه ها اشاره کرد که وظیفه ی به دام انداختن موهایی با رویش نامنظم را دارد . در مجموع این ریش تراش یک تیغه ی فویلی ، یک تیغه لیف اند کات ، یک تیغه هایپر لیفت اند کات و در نهایت یک تیغه فویلی دارد . تمامی تیغه های این دستگاه همانند سری 7 قابلیت حرکت دارند و این ویژگی با فلکسیبل بودن گردنی این دستگاه ، یک پوشش همه جانبه برای صورت را بهمراه خواهد داشت .

خط زن ، پایه شتسشوی هوشمند ( در برخی مدل ها ) ، خاصیت ضد آب ( در برخی مدل ها ) ، قابلیت اصلاح با کف ریش تراشی ( در برخی مدل ها ) از دیگر ویژگی های دستگاه های سری 9 است که این دستگاه را جزو حرفه ای ترین دستگاه های ریش تراشی میکند .

به گفته ی کمپانی : ارزش امتحان کردن رو داره ! 

  1. یونس گفته:
    ۱۳۹۵/۵/۵ 2:18 PM

    قیمت

  2. ریش تراش آنلاین گفته:
    ۱۳۹۵/۵/۶ 5:00 PM

    پاسخ ( یونس ) : با سلام و تشکر از پیام شما . دوست عزیز شما میتوانید با جستجوی مدل های 9030 ، 9040 ، 9050 ، 9090 ، 9095 میتوانید به قیمت این کالا دسترسی پیدا کنید .

دیدگاه خود را بنویسید

: (الزامی)
: (الزامی)
:
ارسال